סוגי טיפולים

הסרת שיער בשיטת SHR

מניקור

בניית ציפורניים

הסרת שיער בשעווה

פדיקור ספא/מלא/רפואי

עיצוב גבות

עיצוב גבות

טיפול פראפין

ipl

הסרת שיער במכשיר SHR

הסרת שיער בשיטת SHR או בשמה המלא – (Super Hair Removal) היא שיטה המושתתת על הבזקי אור, אשר מסוגלת להסיר כמויות גדולות של שיער בפרוצדורה קוסמטית פשוטה ונטול כאבים כמעט לגמרי. היא נחשבת לאחת השיטות המתקדמות והחדישות ביותר הקיימות כיום בשוק, וזוכה לפופולאריות בקרב נשים וגברים כאחד.

מניקור

מניקור מלא מפנק בידיים הכולל הסרת העור מסביב לציפורן, סידור הציפורניים ומריחת לק ממגוון הצבעים הרחב שברשותנו.

shellac
ג 'ל פולנית

בניית ציפורניים

אודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר בMy beauty, רבות מלקוחותינו מתנסות בסוגים שונים של טכניקות בניית ציפורניים ומריחת לק ג'ל מעל, וכן טכניקות לשימור המראה המהמם של הציפורניים

השיטות הם: בנייה באקריל,טבילה,ג'ל ופוליג'ל.
*מומלץ לעשות מילוי כל 3 שבועות, בכדי שהבנייה תחזיק טוב יותר.

לק ג'ל

מריחת לק ג'ל על ציפורניים טבעיות- הטיפול כולל מניקור לפני מריחת לק ג'ל, ישנה אפשרות להוסיף ציורים וקישוטים.

gel
פדיקור

פדיקור ספא/מלא/רפואי

פדיקור ספא: בשמו השני "פדיקור קוסמטי" כולל סידור הציפורניים, הורדת העור מסביב לציפורניים, ומריחת לק (הטיפול מתאים ללקוחות עם כף רגל נקייה)
פדיקור מלא: בשמו השני "פדיקור הרגיל" כולל סידור הציפורניים, הורדת העור מסביב לציפורניים, מריחת לק והסרת עור מת בכפות רגליים. (הטיפול מתאים ללקוחות עם כף רגל יבשה וסדוקה)
פדיקור רפואי: הינו פדיקור הכולל סידור הציפורניים, הורדת העור מסביב לציפורניים, מריחת לק והסרת עור מת בכפות רגליים, טיפול זה אנו עושים אך ורק במקרה הצורך כאשר לקוחותינו סובלים מפטרת ,לחץ דם גבוה ,סכרת, ציפורן חודרנית וכד'.

הסרת שיער בשעווה

טיפולי הסרת שיער בשעווה נפוצים מאוד בקרב נשים וגברים המעדיפים טיפולי הסרת שיער לטווח קצר. בהשוואה לשיטות זמניות אחרות באמצעותן ניתן להסיר שיער, טיפול בשעווה נחשב ליעיל יותר ותוצאותיו ניכרות לזמן ממושך.

טיפול פרפין
טיפול פרפין

טיפול פראפין

הפראפין היא שעווה שניתן להפיקה משמנים שונים, השיפור במצב קורה מכך שהשמן גורם לחימום האיבר, החום חודר אל עומקם של המפרקים והשרירים, ממריץ את זרימת הדם ומזרז את תהליכי הריפוי, הפראפין יכול לעזור לאנשים הסובלים מאקזמות ומבעיות עור, בעיות מפרקים כגון דלקת או מעור יבש.

עיצוב גבות

עיצוב גבות במגוון שיטות: שעווה ופינצטה.

brow design

לקבלת פרטים נוספים